Unknown: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Browser has a deprecated constructor in /home/ws416400/www_root/system/journal2/lib/Browser.php on line 38 O nás

O nás

Spoločnosť AP FASHION & TRADE, s.r.o. vznikla ako vývojový nástupca dvoch sesterských spoločností: D&F FASHION s.r.o. a Antonia Perháčová - BLACK CAT.

 

 Naväzujúc na ich s dlhoročné obchodné skúsenosti na Slovenskom ale aj zahraničnom trhu pokračuje táto mladá dynamická spoločnosť v posilnení svojej dobrej pozície na slovenskom trhu a tiež vo využívaní možnosti priblížiť sa k splneniu náročných požiadaviek zákazníkov ako sú široký výber kvalitných značkových odevov a doplnkov typu OUTLET za bezkonkurenčné ceny !!!


     Naša spoločnosť AP FASHION & TRADE, s.r.o. predáva značkovú módu za ceny, ktoré sú vďaka unikátnemu obchodnému systému o 50 až 80% lacnejšie ako v bežných obchodoch. Pri špeciálnych akciách sú zľavy až 90%. Pestrá paleta módneho tovaru tak obsahuje hodnotné kolekcie medzinárodných top návrhárov, ktoré sú k dispozícii v bezkonkurenčných cenách. U nás nájdete veľký výber značkového oblečenia viac ako 50 svetovo známych značiek.


      Ponúkame Vám však nielen veľmi priaznivé ceny a kvalitu, ale aj rýchlu dodávku Vami objednaného tovaru. Naše e-shopy na stránkach www.outletfashion.sk a www.outlets.sk nám dovoľujú nielen prezentovať ale ja predávať tovar zákazníkovi jednoduchou, pohodlnou a veľmi efektívnou formou. Tento náš prístup spolu so širokou ponukou tovaru nám neustále získava množstvo spokojných a pravidelných zákazníkov. K tejto spokojnosti našich zákazníkov samozrejme prispieva aj profesionálny a individuálny prístup.

Kladieme maximálny dôraz na spokojnosť našich zákazníkov!
Máme na krátke dodacie lehoty.
Predávame iba originálne značkový tovar s garanciou kvality.
Ponúkame oblečenie prestížnych značiek. Predovšetkým veľmi populárne a stále sa rozširujúci sortiment značkového oblečenia a doplnkov Adidas, Nike, Reebok a Fila. V sortimente bežnej konfekcie dominujú značky NEXT, C & A, Marks & Spencer, Diesel, Pilot, Vero Moda, GAP, H & M, George.
Poskytujeme maximum dostupných informácií o produktoch a čo možno najvernejší a najkvalitnejšie fotografie tak, aby ste sa svojím výberom boli vždy spokojní.
Usilujeme o maximálnu šírku a kvalitu ponúkaného sortimentu v súlade so súčasnými módnymi trendmi.
  • Kladieme maximálny dôraz na spokojnosť našich zákazníkov!
  • Predávame iba originálne značkový tovar s garanciou kvality.
  • Máme krátke dodacie lehoty.
  • Ponúkame oblečenie prestížnych značiek, predovšetkým veľmi populárny sortiment športového značkového oblečenia a doplnkov Nike, Puma, Adidas, Reebok, Umbro, Everlast, Lonsdale, Diadora, Timberland , Trespass a Fila. 
  • V sortimente konfekcie pre dámy, pánov a deti dominujú značky dodávané niekoľkými anglickými spoločnostiami  ako sú OTTO U.K., Mode International, NEXT, TRESPASS, Marks & Spencer, Litle Woods, TK MAXX ai. (dovážame značky ako sú Diesel, GAP, H&M, Guess, XOXO, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Anna Klein, Ralph Lauren, BILABONG, Columbia, Jane Norman, NEXT, MARKS&SPENCER, Quick Silver, Old Navy, Rotschild, Barbie, Disney, Domino Girl, Mansoon, Esprit, C&A, ROXY, YSL, Aeropostale, APART, Piere Cardin, MANGO, Dorothy Perkins, Converse, Miss Sixty, NEW LOOK, Ed Hardy, MEXX, Remus, SUGAR CANDY, Berkertex, LONDON FOG, Soul Brave, H.I.S., Animal, 4-WARDS, Bench, Ted Baker, Arizona, Firetrap, French Connection, Nuance, Helly Hansen, Kaleidoscope, Sacha, Le Coq Sportif, Lipsy London, Lee Cooper, Levis, Love Label, Ecko Unltd, Nautica, Old Navy, Miss Selfridge, Oasis, Van Heusen, Carter's, Gymboree, Nine West, Playboy, South, KIDOKI, A|X Armani Exchange, Children Place, Liz CLAIBORNE, Heine, Triumph, ZERO XPOSUR, BABY PHAT, South Pole, Beneton, BEVERLY HILLS POLO CLUB, U.S. POLO ASSN, Wrangler, TOGETHER, Only, Victoria Secret, Laura Scott, Melrose, DKNY, JOHN DEVIN a i.)
  • Usilujeme o maximálnu šírku a kvalitu ponúkaného sortimentu v súlade so súčasnými módnymi trendmi. Taktiež poskytujeme maximum dostupných informácií o produktoch, aby ste sa svojím výberom boli vždy spokojní.

V našich kamenných a virtuálnych obchodoch (e-shop) srdečne očakávame všetkých záujemcov zo SR i zahraničia o nami ponúkaný sortiment.....

majitelia spoločnosti Antonia a Peter Perháč, M.B.A.